Ptaszynka Design

Skandynawski design przede wszystkim. Najpopularniejsza porównywarka elementów aranżacji wnętrz w stylu skandynawskim w Polsce. Serio.

Strona główna »

Wróć na stronę główną serwisu

Retro żarówka »

Edison mógłby pozazdrościć.

Plecak skandynawski »

Na małe i duże podróże.

Lampa stołowa skandynawska »

Jeśli zwykła lampa stołowa to dla Ciebie nadal zbyt mało.

Skandynawski plecak na długie i krótkie

wyprawy za miasto. Dla Twojego dziecka

Wykończony ze skandynawską precyzją

Ucieszy każdego chłopca i dziewczynkę w wieku szkolnym

Na ulubione książki, zeszyty, farby, kredki i strój na WF

Plecak wykonany z wysokogatunkowej  bawełny

O plecakach skandynawskich dyskutują nasi użytkownicy

Dodane: 5 dni temu » W dziale aranżacja wnętrz i stylistyka » Obejrzyj skandynawski plecak dla dziecka w kolorze zielonym

Dodał: O.N

Nasz maluch wprost rozkochał się w tych plecaczkach skandynawskich. Świetnie nadają się na strój do zajęć fizycznych w szkole i [...]

 

Miętowy miś. Sprawdź, dlaczego Twoje dziecko rozkocha się w naszych skandynawskich plecakach

Jest wygodny

I miły w dotyku

Jest bezpieczny

W 100% naturalna bawełna

Jest trwały

Odporny na przetarcia splot bawełny

 

Plecak skandynawski idealny pomysł na prezent dla małego podróżnika. Nie tylko na święta, ale też na inne okazję

Zostałaś zaproszona na urodziny do dziecka i nie ma zielonego pojęcia co kupić na prezent? Nie chcesz dawać kolejnej zabawki, która trafi w kąt? To trafiłaś idealnie, podpowiemy Ci co warto kupić w nowym roku na prezent, a czego totalnie się wystrzegać, zapraszamy do naszego corocznego zestawienia topowych gadżetów.

Plecak skandynawski dla małych wędrowców i nie tylko

Chyba każde dziecko przechodzi etap, w którym stara się odkrywać otaczający go świat. Fascynujące są wtedy wszystkie elementy, takie jak kamyki, patyki, szkiełka czy inne elementy przyrody nieożywionej. Wiadomo takie eksponaty trzeba gdzieś nosić by ich nie pogubić i donieść w całości do domu. W takich momentach plecak skandynawski może okazać się nieoceniony. Można go dostać w różnych wzorach oraz kształtach: zarówno w etnicznych wzorach jak i z pluszowymi maskotkami. Nie ma więc problemów by kupić go chłopcu jak i dziewczynce, w każdym wieku. Co równie istotne plecaki skandynawskie wykonane są z naturalnych materiałów oraz barwione wyłącznie ekologicznym farbami, dzięki temu nie uczulają i są bezpieczne dla dzieci w każdym wieku.

Wystrzegaj się dawania słodyczy

To najbardziej nieodpowiedni podarek jak i można dać małemu dziecku. Nadprogramowa czekolada czy batonik niewątpliwe ucieszy pociechę, ale też może wprowadzić w konsternację rodzica, który nie będzie wyrwał przecież łakoci z małej łapki. Jeżeli więc chcesz uniknąć niezręcznych sytuacji i ewentualnych pretensji powstrzymaj się od kupowania słodyczy, a zastąp je owocami.

 

Ptaszynka Design » Mapa użytkownika » Redakcja »                   Projekt przy współpracy z zespołem sklep skandynawski Magia Północy »

Przynka Design

Prawa zastrzeżone © 2017

Wsparcie merytoryczne serwis Art Strefa » Redaktor naczelna: Maja Bartczak

Obrus w stylu skandynawskim » Pluszowy biały królik »